Genghis Khan
First Khagan
Best paired with Minamoto no Yoshitsune i Cao Cao.
Brak ustalonej kolejności.
Jeszcze bez oceny.
Buildy i pary
Drzewko Umiejętności do Dzikiej Natury pod Gniew, kawaleria pod Nieśmiertelną Furię, Szarżę i Tarczę Herbową.
Bez rankingu w tym trybie. Partnerów znajdziesz w Pasuje do.
Umiejętności
Wybraniec Umiejętność 1Zadaje celowi obrażenia bezpośrednie.
- Współczynnik obrażeń bezpośrednich
- 800 / 1000 / 1200 / 1400 / 1700
Cyklon stepów Umiejętność 2Koszt Gniewu za użycie umiejętności aktywnej jest niższy. Kawaleria prowadzona przez tego dowódcę zyskuje zwiększoną szybkość marszu. Po zaatakowaniu wzmocnienie szybkości marszu znika, a szybkość marszu dodatkowo spada.
- Zmniejszenie wymaganego Gniewu
- 20 / 40 / 60 / 80/ 100
- Premia do szybkości marszu kawalerii
- 3% / 6% / 9% / 12% / 15%
- Zmniejszenie szybkości marszu
- 30% / 25% / 20% / 15% / 10%
Imperium Koczowników Umiejętność 3Gdy oddziały prowadzone przez tego dowódcę składają się wyłącznie z kawalerii i zostało ponad 70% jednostek, zadają zwiększone [wszystkie] obrażenia.
- Premia do obrażeń
- 10% / 15% / 20% / 25% / 30%
Wojskowy Styl Życia Umiejętność 4Gdy oddziały prowadzone przez tego dowódcę składają się wyłącznie z kawalerii i zostało mniej niż 50% jednostek, zadają zwiększone obrażenia od umiejętności i zyskują dodatkowy Gniew przy otrzymaniu ataku.
- Premia do obrażeń od umiejętności
- 10% / 15% / 20% / 25% / 30%
- Przywrócony Gniew
- 5 / 10 / 15 / 20 / 25
Niezrównany MistrzostwoGdy oddziały prowadzone przez tego dowódcę składają się wyłącznie z kawalerii, użycie umiejętności Wybraniec ma 30% szansy na rzucenie dodatkowego Wybrańca na poziomie 5.
Pytania o Genghis Khan
- Czy Genghis Khan jest dobry w Rise of Kingdoms?
- Genghis Khan nie znajduje się w żadnej aktualnej tier liście.
- Jaka jest najlepsza para dla Genghis Khan?
- Najlepsi partnerzy dla Genghis Khan to Minamoto no Yoshitsune, Cao Cao, Yi Seong-Gye.
- Jaki jest najlepszy build talentów dla Genghis Khan?
- Nasz build Otwarte pole dla Genghis Khan wkłada najwięcej punktów w drzewko Skill.
- Jakiego typu wojsk jest Genghis Khan?
- Genghis Khan to dowódca Legendarny typu Kawaleria.
